VI Międzynarodowy Kongres Religioznawczy | The Sixth International Congress of Religious Studies

Aktualności piątek, 20 grudzień 2019 11:28

Ważna informacja dla uczestników Kongresu w związku z koronawirusem COVID-19

Szanowni Państwo,

z uwagi na aktualną sytuację i rozprzestrzenianie się koronawirusa Uniwersytet Jagielloński podjął szereg działań profilaktycznych, w tym odwołując lub przekładając zaplanowane wydarzenia.

Na chwilę obecną Komitet Organizacyjny nie podjął decyzji o odwołaniu VI Międzynarodowego Kongresu Religioznawczego – aczkolwiek pilnie śledzimy aktualne doniesienia, do czego i Państwa zachęcamy.

Bardzo trudno przewidzieć rozwój sytuacji, dlatego na razie przedłużamy proces rejestracji do 8 maja i prosimy Państwa o dokonywanie wpłat bliżej tego terminu. Jednocześnie zaznaczamy, że jest możliwe przedłużenie tego terminu, jak również przeniesienie obrad Kongresu lub zupełne ich odwołanie.

Prosimy o cierpliwie śledzenie doniesień oraz o opóźnienie przygotowywań do przyjazdu na Kongres. Życzymy Państwu dużo zdrowia – mamy nadzieję, że do końca czerwca sytuacja zostanie opanowana i będziemy mogli spotkać się w Krakowie!

Urgent message for congress participants connect with coronavirus COVID-19

Dear Colleagues,

having the current situation and the impact of the COVID-19 virus in mind, the Jagiellonian University authorities have decided to cancel or postpone a number of upcoming events in March and April.

Currently, the Sixth International Congress of Religious Studies is not cancelled nor postponed. We will be closely monitoring all the recommendations from the authorities in that matter.

It is very hard to predict how the situation will develop – for now, we extend the registration deadline to 8th May and ask you to register closer to this date. It is possible, that this deadline will be extended, it is also possible the Congress will be cancelled or postponed.

We ask for your patience and recommend delaying your travel reservations. We wish you lots of health and we hope that the situation will be brought under control, so that we can meet safely in Kraków!

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Religioznawcze i Instytut Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego z przyjemnością zapraszają do udziału w VI Międzynarodowym Kongresie Religioznawczym, który odbędzie się w Krakowie w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2020 roku. Tytuł szóstej edycji Kongresu brzmi Wiara – wyobraźnia – wiedza. Nowe drogi religioznawstwa w XXI wieku. Termin nadsyłania zgłoszeń to 23 luty 2020 roku.

W załącznikach poniżej znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje wraz z propozycjami tematów (wystąpienia kongresowe będą się odbywały w języku polskim lub angielskim).

Oficjalna strona internetowa VI Międzynarodowego Kongresu Religioznawczego – https://kongres.religioznawstwo.uj.edu.pl/

Dear Colleagues,

The Polish Society for the Study of Religions & Institute for the Study of Religions, Jagiellonian University in Kraków invites you to participate in The Sixth International Congress of Religious Studies. Belief – Imagination – Knowledge. New Paths of Religious Studies in the 21st Century. The congress will take place between 29th June and 1st July 2020 in Kraków and the submission deadline is 23rd February 2020.

Please find attached the call for papers with all the information provided.

The official webpage of The Sixth International Congress of Religious Studies – https://kongres.religioznawstwo.uj.edu.pl/