Konwersatorium Religioznawcze Uniwersytetu Gdańskiego

Aktualności środa, 25 październik 2017 13:14

Organizatorzy otwartego Konwersatorium Religioznawczego Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić do udziału w drugim zwyczajnym posiedzeniu, które odbędzie się w czwartek 9 listopada 2017, od godz.18.00 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym (sala na parterze przy holu wejściowym). Przewidywany czas trwania spotkania (referat oraz dyskusja) – półtorej godziny. Posiedzenia rozpoczynamy i kończymy punktualnie. Referat wprowadzający pt. Sąd Ostateczny bez piekła? O wizji malarskiej Andrieja Rublowawygłosi dr hab. Elżbieta Mikiciuk, prof. nadzw. z Wydziału Filologicznego UG.

Prosimy o zapoznanie się z artykułami przekazanymi przez Panią Prelegent a załączonymi w pdf celem ogólnego zorientowania się w jej tematyce badawczej.
http://www.konwersatorium.religioznawcze.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2017/10/II-w-Uczucia-i-emocje-w-tekstach-kultury-2017-1.pdf
http://www.konwersatorium.religioznawcze.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2017/10/I-w-Chrześcijaństwo-w-kulturze-sztuce-i-historii-2016.pdf

Zapytania  i uwagi proszę kierować do organizatorów Konwersatorium.

Oficjalny adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oficjalna strona: http://www.konwersatorium.religioznawcze.ug.edu.pl

Serdecznie pozdrawiamy i gorąco zapraszamy do udziału.

Bogusław Górka, religioznawca z Wydz. Historycznego UG,
Hieronim Chojnacki, literaturoznawca z Wydz. Filologicznego UG,
Romuald Piekarski, filozof z Wydz. Nauk Społecznych UG